Büyülü Yıldız Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büyülü Yıldız Okulu

Ünlülerin Okulu vs.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Veela/Yarı Veela Alımları

3 posters
YazarMesaj
Helena Meri Boleyn
Okul Müdiresi-Sihir Tarihi Dersi Profesörü
Okul Müdiresi-Sihir Tarihi Dersi Profesörü
Helena Meri Boleyn

Kadın
Savaş Tarafınız : zay
Lakap : miss helene hafıza kartı
Asa Adı : -
Hayvan Adı : --
Özel Yetenek : -
Rp Partneri : -

Veela/Yarı Veela Alımları Empty
MesajKonu: Veela/Yarı Veela Alımları   Veela/Yarı Veela Alımları I_icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 8:12 pm

10 Kişi Alınacaktır.

Nedir veela?

Bulgaristan Milli Takımının maskotu da olan Veela'lar, göreceğiniz en güzel kadınlardır. Fakat insan değildirler. Veela'lar dans etmeye başladığı zaman zihniniz tamamen, harikulade bir şekilde boşalır ve dünyadaki tek önemli şeyin Veela'ları izlemek olduğunu düşünürsünüz. Tenleri yay gibi parlar, beyaz-altın rengi saçları rüzgar olmadan da sallanabilir.

Veela'ların dansları hızlandıkça sersemlemiş zihninize bölük pörçük, çılgınca düşünceler gelmeye başlar. Etkileyici bir şey yapmak isteği ile yanıp tutuşursunuz. Bunlardan kurtulmak için Veela'lar dans etmeye başladıklarında müziğin sesini duymamak için kulaklarınızı kapamanız gerekir.

1 -
2 -

3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9
10

Adınız Soyadınız:
Geçmişiniz:
Sihirsel Soyunuz:
Kişisel Özellikleriniz:
Yarı Mı Tam Mı Veela?
Günde Kaç Saat Online'sınız?:
Rp Geçmişiniz: [Kaç yıl]
Swieta Miranda Andié
Ravenclaw 1. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw 1. Sınıf Öğrencisi
Swieta Miranda Andié

Kadın
Savaş Tarafınız : ö.y
Ünlü Adı : pelin karahan
Lakap : peloş

MesajKonu: Geri: Veela/Yarı Veela Alımları   Veela/Yarı Veela Alımları I_icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 3:15 pm

Adınız Soyadınız:Siwieta Miranda Andié
Geçmişiniz:on yaşındayken annesini alışveriş merkezinde kaybeden sonra bu okula gelince annesini tekrar bulan babası ünlü bir iş adamı olan ve uzaklara gidip onu pek göremeyen bir kızdır.
Sihirsel Soyunuz:SAFKAN
Kişisel Özellikleriniz:
Yarı Mı Tam Mı Veela?YARI
Günde Kaç Saat Online'sınız?:2-3
Rp Geçmişiniz: [Kaç yıl]13 YIL

SİWİETA veeala olmak istiyordur bu dileğide gerçekleşmiştir.Dileği Gerçekleimeden önce yaşadıkları:Annesi ona sormuştu emin misin siwiete emin değilim dedi.Annesi başarırsın sen Veeala olmak istiyorsun hadi ne duruyorsun eline bir fırsat geçti başarabilirsin.Siwieta ya başaramassam tüm hayallerim suya düşer bende bundan korkuyorum başarammazsam çok üzülücem başarırsamda çok sevinicem ama risk alamam.Annesi korkma risk almasan başaramazsın denmesen olup plmıyacağını bilemesin hdi artık yatalım sende karar verirsin sabah.Siwieta yatar uykusunda annesinin sözlerini duyar vella olduğunu düşünüyordur sabah siwieta diye annesi seslenir.Kahvaltı Hazır diyince Siwieta fırlar üstünü başını değişir elini yüzünü yıkar dişini fırçalar saçını yapar küçük bir çantaya asasını koyar ve kahvaltıya gide annesine anne ben karar verdim deniyicem der.ANNESİ sen bilirsin der .Siwieta hızlı hızlı kahvaltısını yapar dişini fırçalar çantasını alır ayakkabısını giyer ben gidiyorum der.Annesi daha okula gitmene erken der.Siwieta ben Veeala olmaya gidiyorum diyip çıkar ve ulaşır bir bakar veeala olmuş sevinçten havalara uçar annesi sayesinde başarmıştır.İçinden derki bir şeyi denemessen asla başaramasın der ve okula yAVAŞ ADIMLARLA YÜRÜMEYE BAŞLAR.
Cristina Luisa Swift
Slytherin 1.Sınıf Öğrencisi
Slytherin 1.Sınıf Öğrencisi
Cristina Luisa Swift

Kadın
Savaş Tarafınız : Death Eaters
Ünlü Adı : jojo
Lakap : simli kara böcek

MesajKonu: Geri: Veela/Yarı Veela Alımları   Veela/Yarı Veela Alımları I_icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 3:23 pm

Alındın
ben simge öğrenci üyeliğim

Veela/Yarı Veela Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Profesör Alımları
» Dükkan Alımları
» Boleyn Ailesi Alımları
» Andié Ailesi Alımları (Andié'li olmak ayrıcalıktır...)
» Karanlık Lord ve Karanlık Lady alımları